İLETİŞİM ENGLISH
Google Maps
İletişim Formu
VİZYONUMUZ
Yenilikçi bakış açımızı kattığımız kaliteli ürünlerimiz ve özel tasarım desenlerimizle dünya modasına yön veren markaların ilk tercihi olmak.
VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ
Kaliteli kumaşlar üretirken aynı zamanda insan sağlığına ve çevreye duyarlı; güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı bir marka olmak.
MİSYONUMUZ
DOĞAYA SAYGI, İNSANA DEĞER SERTİFİKALARIMIZ
Universal Tekstil olarak insana değer veriyoruz ve çevreye saygı gösteriyoruz. Bunun en büyük kanıtları da sahip olduğumuz sertifikalardır:
SERTİFİKALARIMIZ
İLK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ
Tüm süreçlerimizde iş sağlığına ve güvenliğine öncelik veriyoruz. Çalışanlarımıza güvenli bir iş ortamı oluşturmak ve riskleri ortadan kaldırmak için sürekli çalışıyoruz. Ayrıca tedarikçilerimizi de çevreye, iş sağlığına ve güvenliğe karşı sorumlu kuruluşlar olmaları konusunda teşvik ediyoruz.
KALİTEMİZİN SIRRI, SÜREKLİ GELİŞİM KALİTE POLİTİKAMIZ
Universal Tekstil olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için kalite standartlarına uygun, üst kalitede üretimler gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sürekli gelişerek ve süreçlerimizi iyileştirerek uluslararası düzeyde rekabetçi bir konumda olmaya çalışıyoruz.
BUGÜNDEN YARINLARI DÜŞÜNÜYORUZ ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Doğa bizim için çok değerli ve biz gelecek nesillere güzel bir doğa bırakmak istiyoruz. Bu yüzden de tüm faaliyetlerimizde çevre dostu bir üretim gerçekleştiriyoruz. Ayrıca üretim süreçlerimizi iyileştirmek ve bilinçli kaynak tüketimini artırmak için sürekli çalışıyoruz. Çünkü biz, doğayı da sizi de önemsiyoruz.