İLETİŞİM ENGLISH
Google Maps
İletişim Formu
VİZYONUMUZ
Yenilikçi bakış açımızı kattığımız kaliteli ürünlerimiz ve özel tasarım desenlerimizle dünya modasına yön veren markaların ilk tercihi olmak.
VİZYONUMUZ
MİSYONUMUZ
Kaliteli kumaşlar üretirken aynı zamanda insan sağlığına ve çevreye duyarlı; güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı bir marka olmak.
MİSYONUMUZ
DOĞAYA SAYGI, İNSANA DEĞER SERTİFİKALARIMIZ
Universal Tekstil olarak insana değer veriyoruz ve çevreye saygı gösteriyoruz. Bunun en büyük kanıtları da sahip olduğumuz sertifikalardır:
SERTİFİKALARIMIZ
KALİTEMİZİN SIRRI, SÜREKLİ GELİŞİM KALİTE POLİTİKAMIZ
Universal Tekstil olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için kalite standartlarına uygun, üst kalitede üretimler gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sürekli gelişerek ve süreçlerimizi iyileştirerek uluslararası düzeyde rekabetçi bir konumda olmaya çalışıyoruz.
UNIVERSAL TEKSTİL ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Gelecek nesillere yaşanabilir ve sürdürülebilir bir çevre bırakmak için tüm faaliyet ve süreçlerde önleyici çevre yönetim uygulamalarını temel prensip edinmeyi, etkin bir atık yönetim sistemi ile atık seviyelerinin azaltılması ve mümkün mertebe atıkların geri dönüşüm veya tekrar kullanımlarının artırılması için tasarım, satın alma, inşaat ve mühendislik çalışmalarında gerekli düzenlemeler yapmayı, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir dünya için; atık yönetiminin tüm planlama ve iş faaliyetlerimizde ön planda tutulmasını, tüm iş faaliyetlerimizde çevre dostu enerji kaynaklarının kullanımına öncelik verilmesini yasal ve uluslararası gereklilikleri karşılayarak çevreyi korumak için çalışmalarımızı hassasiyetle sürdüreceğimizi taahhüt ederiz.
İLK ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİK
Tüm süreçlerimizde iş sağlığına ve güvenliğine öncelik veriyoruz. Çalışanlarımıza güvenli bir iş ortamı oluşturmak ve riskleri ortadan kaldırmak için sürekli çalışıyoruz. Ayrıca tedarikçilerimizi de çevreye, iş sağlığına ve güvenliğe karşı sorumlu kuruluşlar olmaları konusunda teşvik ediyoruz.
SERA GAZI VE KÜRESEL ISINMA ENERJİ POLİTİKAMIZ
Gerekli önlemleri alarak sürdürülebilir politika izleyerek gelecek kuşaklara da yaşanılabilir bir dünya bırakacağız